SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Hink 12994507
nr 1299 4507
Hink
1800-tal, Koppar, diameter: 28, höjd: 19 cm, reliefdekor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:41:21
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
6
500 kr